Poloniex
4.5

Poloniex

Laimējiet līdz 100 000 USDT, uzaicinot uz Poloniex
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
Poloniex
Plusi
  • Zemas komisijas maksas
  • Pieejamo kriptovalūtu skaits
  • Viegli atvērt kontu
  • Maržinālā tirdzniecība
  • Nākotnes darījumu iespējas
Mīnusi
  • Sarežģīts interfeiss iesācējiem
  • Ierobežotas fiat ieguldījumu iespējas
  • Klientu atbalsts var būt lēns
  • Pāris reizes uzlauzts

Poloniex tika dibināta Vilmingtonā, Delavērā (ASV) 2014. gadā un kļuva par vienu no lielākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Pašlaik platforma apstrādā vairāk nekā 100 miljonu lietotāju kriptovalūtas aktīvus 30 valstīs. Tirdzniecībai Poloniex ir pieejamas vairāk nekā 50 kriptovalūtas.

Platforma ir slavena ar salīdzinoši zemajām komisijam. Dienas tirdzniecības apjoms ir 70 miljoni ASV dolāru, kas veido 70 miljardu ASV dolāru gada tirdzniecības apjomu un ~150% pieaugumu pagājušā gada laikā.

Darījumu veidi

Poloniex atbalsta šādus darījumu veidus: pirkt, pārdot, tirgot, noguldīt, izņemt; maržinālā tirdzniecība. Turklāt uzņēmums piedāvā atsevišķu kriptovalūtu maku un NFT tirgu.

Komisija

Poloniex ir savs “komisijas grafiks”, kas ir atkarīgs no pēdējo 30 dienu tirdzniecības apjoma. Ir 6 komisijas līmeņi, kur 1. līmenī no jums tiks iekasēta 0,1450%/0,1550% sūtītāja/saņēmēja komisijas maksa un 0,0200%/0,1000% sūtītāja/saņēmēja komisijas maksa 6. līmenī. Ir arī 2 dalības līmeņi ar izdevīgākām komisijam.

Vēl viena Poloniex izmantošanas priekšrocība ir tā, ka viņi neiekasē komisijas maksu par noguldījumiem, un par izņemšanu tiek piemērota fiksēta maksa par katru aktīvu, lai segtu izmaksas par darījumu tīklā.

Memberships

Vietnē Poloniex ir pieejami 2 dalības plāni: Poloniex Plus Silver un Poloniex Plus Gold

Poloniex Plus Silver nodrošina zemākas komisijas maksas neatkarīgi no jūsu tirdzniecības apjoma, prioritāro klientu atbalstu un piekļuvi Poloniex API. Lai gan Poloniex Plus Gold nodrošina vēl mazāku komisijas maksu, baltā saraksta prioritāti, augstu API pieprasījumu skaitu un palielinātus izņemšanas ierobežojumus.

Poloniex Futures API

Platforma saviem lietotājiem nodrošina API, kas papildus ietver visas funkcionalitātes, kas nepieciešamas, lai izveidotu kriptovalūtu tirdzniecības botus, tirgus analīzes rīkus un citu finanšu programmatūru. Ir labi dokumentēta API specifikācija, kas padara izstrādes procesu diezgan vienkāršu.

Poloniex Details

Valūtas
Ierīces
Komisija (sūtītājs/saņēmējs)
0.145%/0.155%
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
5.0
Uzticība
5.0
Kriptovalūtu skaits
5.0
Komisija
3.0
Klientu atbalsts
4.5 Kopējais reitings
New Exchanges
4.8 rating
Nopelniet līdz 5% APY un izbaudiet zemas komisijas maksas
4.8 rating
Saņemiet referāļu bonusus un kriptovalūtas atmaksas. Līdz 16% WXT jūsu kontā gadā.
5.0 rating
Pelniet līdz pat 8,05% APY par saviem kriptovalūtu aktīviem un saņemiet bonusu par reģistrāciju un uzaicinājumu.
4.5 rating
5 USDT par reģistrāciju KuCoin
3.8 rating
Pērciet Bitcoin ar 0% komisijas maksu