Bitstamp
Plusi
 • Konkurētspējīgas komisijas maksas
 • Kripto apmaiņa biznesā jau vairāk nekā desmit gadus
 • Eiropas apmaiņas platforma, kas atrodas Eiropas Savienībā
 • Iestādes līmeņa līdzekļu drošības garantija
 • Apdrošināšana kripto aktīviem, kas noguldīti, izmantojot BitGo
 • ProTrader kriptovalūtu tirdzniecības platforma profesionāliem tirgotājiem
 • Gatavs privāto un korporatīvo klientu kontiem
 • Stacking tiek atbalstīts
Mīnusi
 • Tikai angļu valoda tiek atbalstīta
 • Nav tiešsaistes klientu atbalsta
 • Maržas tirdzniecība netiek atbalstīta
 • 2015. gadā Bitstamp tika uzlauzts

Bitstamp ir ļoti cienīta birža, kas tiek uzskatīta par vienu no uzticamākajām biržām ar zemākajām darījumu komisijām. Tā tika dibināta 2011. gadā Londonā, un biržai ir Ņujorkas štata finanšu pakalpojumu departamenta licence un maksājumu iestādes licence iekš ES. Pašlaik vietnē ir pieejamas aptuveni 60 kriptovalūtas. Biržai pieder aktīvi vairāk nekā 4 miljoniem klientu visā pasaulē. Tas viss veido aptuveni 200 miljardus USD ikdienas tirdzniecības apjomu.

Bitstamp ir pieejama vairāk nekā 80 valstīs, tostarp ES un ASV štatos (var būt nepieciešama papildu identitātes pārbaude).

Saskaņā ar Capital, plaši atzīto ikmēneša biznesa žurnālu vācu valodā, Bitstamp ir viena no retajām kriptovalūtu biržām, kas apvieno labu cenas/kvalitātes attiecību ar augstiem drošības standartiem.

Komisijas

Bitstamp saviem klientiem piedāvā konkurētspējīgu komisiju grafiku. Atkarībā no jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoma ir 17 komisijas grafika līmeņi. Komisijas sākas no 0,50%/0,50% sūtītāja/saņēmēja komisijas un tiek samazinātas par 50% 2. līmenī — 0,25%/0,25% sūtītāja/saņēmēja komisija. Jūs pat varat sasniegt līmeni bez komisijas maksas, taču jums būs jāiegūst 20 000 000 000 $ 30 dienu tirdzniecības apjoms.

Gandrīz visas fiat un kripto depozīta metodes ir bez maksas, izņemot pārskaitījumu ( 0,05%), kredītkartes un debetkartes. Arī izmaksas par izņemšanu ir pārsteidzoši zemas. Plašāku informāciju par komisijas maksām varat atrast oficiālajā vietnē.

Bitstamp earn

Klienti var nopelnīt procentus par kriptovalūtu ieguldīšanu programmā Bitstamp Earn. Pašlaik ieguldīšanai ir pieejami tikai 2 aktīvi — ETH un Algorand, tomēr šis saraksts nākotnē tiks paplašināts. Jūs varat nopelnīt līdz 5% APY, un ir paredzēts, ka atlīdzības pieaugs, kad tiks pievienotas jaunas monētas. Bitstamp Earn nav pieejams klientiem ASV.

Bitstamp ProTrader

ProTrader ir lieliski piemērots pieredzējušiem kriptovalūtu tirgotājiem. Lietotāji izbaudīs uzlaboto treidinga platformu, tostarp reāllaika ieskatus, analītiskos rīkus un dažādus pasūtījumu veidus savas stratēģijas veidošanai. Spēcīgs API ir pieejams arī kriptovalūtu tirdzniecības robotu veidošanai un automatizētas tirdzniecības stratēģijas izpildei. Jūs vienmēr varēsit piekļūt saviem īpašumiem, atrodoties ceļā, izmantojot mobilo lietotni, kas pieejama abām ierīcēm Android un iOS.

4.8 rating
New Exchanges
4.8 rating
Nopelniet līdz 5% APY un izbaudiet zemas komisijas maksas
4.8 rating
Saņemiet referāļu bonusus un kriptovalūtas atmaksas. Līdz 16% WXT jūsu kontā gadā.
5.0 rating
Pelniet līdz pat 8,05% APY par saviem kriptovalūtu aktīviem un saņemiet bonusu par reģistrāciju un uzaicinājumu.
4.5 rating
5 USDT par reģistrāciju KuCoin
3.8 rating
Pērciet Bitcoin ar 0% komisijas maksu