Gemini
Plusi
  • Pieejamas 75+ kriptovalūtas
  • Spēcīga drošība
  • Karstā maka apdrošināšana
  • Pieejama debetkarte
  • Atmaksa līdz 3% no pirkumiem ar karti
  • Stacking tiek atbalstīts
  • Lietotājam draudzīgas iOS/Android lietotnes
Mīnusi
  • Darījumu komisijas var būt augstas
  • Maržas vai piesaistīto līdzekļu tirdzniecība netiek atbalstīta
  • Klientu atbalsts

Gemini ir kriptovalūtu birža, kuru pārvalda Gemini Trust Company un kas dibināta 2014. gadā Ņujorkā. Biržu regulē NYDFS, kas padara to ļoti uzticamu. Šobrīd platformā pirkšanai, pārdošanai un tirdzniecībai ir pieejamas vairāk nekā 75 kriptovalūtas. Vairāk nekā 15 miljoni lietotāju uztic savus kriptovalūtus Gemini, kas katru dienu veido aptuveni 200 miljonus USD tirdzniecības apjomu.

Gemini ir pieejams vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē un 50 ASV štatos.

Komisija

Tirdzniecības komisijas Gemini biržā ir diezgan zemas, salīdzinot ar citām platformām. Atkarībā no jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoma ir 10 līmeņu maksas grafiks. Pirmais līmenis sākas no 0.20%/0.40% sūtītāja/saņēmēja komisijas un 0.01% izsoles komisijas un kļūs tik zems kā 0.00%/0.03% sūtītāja/saņēmēja un 0.00% izsoles komisija 10. līmenī. Komisijas grafiks par stabilām monētām (stablecoin) ir bez komisijas maksas. Tomēr darījumu maksas var kļūt diezgan dārgas atkarībā no jūsu iemaksas/izņemšanas metodes. Depozīts biržā ir bezmaksas izmantojot pārskaitījumu vai kriptovalūtu. Plašāku informāciju par komisijām varat atrast oficiālajā tīmekļa vietnē.

Gemini Earn

Gemini Exchange ļauj saviem klientiem nopelnīt procentus par kriptovalūtu turēšanu Gemini Earn. Viss, kas jums jādara, ir tikai pārvietot savus līdzekļus uz Gemini Earn. Jūs vienmēr varat bez maksas pārvietot līdzekļus atpakaļ uz savu galveno kontu. Ir iespējams nopelnīt procentus arī par stabilām monētām. Dažas kriptovalūtas piedāvā APY līdz 8,05%. Jūsu procentus var aprēķināt šeit. Gemini Earn ir pieejams visos ASV štatos, Singapūrā un Honkongā.

Gemini Kredītkarte

Gemini saviem klientiem piedāvā pilnīgi bezmaksas Mastercard kredītkarti. Ar Gemini kredītkarti jūs varat atgūt līdz pat 3% no pirkumiem. Pašlaik Gemini karte ir pieejama tikai ASV klientiem.

Gemini dollar (GUSD)

Gemini biržai ir savs tokens, kas vienmēr tiek tirgots 1 pret 1 ar USD. Pašlaik vairāk nekā 25 platformas atbalsta GUSD, savukārt citas biržas parasti padara savu monētu unikāli pieejamu tikai savā platformā. Tirdzniecība GUSD vietnē Gemini ir bez komisijas maksas, un monētu atbalsta Gemini Earn.

Gemini ActiveTrader

Uzlabotiem tirgotājiem Gemini piedāvā augstas veiktspējas platformu. ActiveTrader ļauj izveidot tirdzniecības stratēģiju, izmantojot nepārtrauktus rīkojumus, bloku tirdzniecību un izsoles. Platforma ir optimizēta lielākajai daļai mobilo aplikāciju, kas ļauj tirgot jebkura vieta. ActiveTrader izpilda rīkojumus mikrosekundēs, kas padara to par ātrāko platformu tirgū.

Gemini Clearing

Vēl viens foršs pakalpojums, kas pieejams Gemini platformā. Gemini Clearing ļauj veikt drošus darījumus starp divām pusēm, kur Gemini darbojas kā apstiprinošā trešā puse.

5.0 rating
New Exchanges
4.8 rating
Nopelniet līdz 5% APY un izbaudiet zemas komisijas maksas
4.8 rating
Saņemiet referāļu bonusus un kriptovalūtas atmaksas. Līdz 16% WXT jūsu kontā gadā.
5.0 rating
Pelniet līdz pat 8,05% APY par saviem kriptovalūtu aktīviem un saņemiet bonusu par reģistrāciju un uzaicinājumu.
4.5 rating
5 USDT par reģistrāciju KuCoin
3.8 rating
Pērciet Bitcoin ar 0% komisijas maksu