KuCoin
Plusi
  • Zema tirdzniecības komisija
  • Pieejamo kriptovalūtu skaits
  • Pieejama automatizēts un uz maržinālā tirdzniecība
  • Komisijas atlaides KCS tirdzniecībai
  • Verifikācija nav nepieciešama
Mīnusi
  • Sarežģīts interfeis priekš iesācējiem
  • Ierobežoti maksājumu veidi
  • Nav licencēts ASV

KuCoin kriptovalūtas birža dibināta Honkongā, 2017. Platformā ir viena no lielākajām tirdzniecības pāru izvēlēm, kas sastāv no vairāk nekā 400 digitālajiem aktīviem un 600 pāriem. Ir pieejamas arī vairāk nekā 50 fiat valūtas. Milzīgs pāru daudzums nodrošina ikdienas tirdzniecības apjomu vairāk nekā 1 miljardu USD.

Pirkt kriptovalūtu

KuCoin biržā ir pieejamas 3 kriptovalūtu iegādes metodes: tūlītēja pirkšana ar kredītkarti/debetkarti, P2P tirdzniecība un trešās puses maksājumu nodrošinātājs. Ir pieejami kalkulatori, lai pārbaudītu, kuri maksājuma veidi jums ir piemērotāki. Parasti ir iespējams atrast izdevīgāku darījumu, izmantojot peer-to-peer (P2P) metodi, taču šāda veida darījums var aizņemt kādu laiku, jo maksājums tiek veikts ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties nekavējoties iegādāties kriptovalūtu, vislabākais risinājums būs izmantot savu kredītkarti/debetkarti vai jebkuru citu trešās puses maksājuma veidu, ja jums tādas nav.

Komisijas maksas

Klientiem ir pieejami 10 maksas līmeņi. Līmenis tiek noteikts atbilstoši jūsu pēdējo 30 dienu tirdzniecības apjomam, un tas var sasniegt pat 0,0125%/0,03% sūtītāja/saņēmēja komisijas maksu. Lietotāji saņems arī atlaides līdz 20% komisijas maksas atkarībā no KuCoin monētas (KCS) daudzuma, ko viņi tur.

Tirdzniecība

KuCoin platforma atbalsta 3 tirdzniecības iespējas: tūlītējo tirdzniecību, maržinālo tirdzniecību un tirdzniecības robotu. Maržinālā tirdzniecība ļauj tirgoties ar līdz pat 10x kredītplecu. Ir arī iespēja uzticēt savus aktīvus KuCoin tirdzniecības botam, izvēloties ieguldījumu stratēģiju. Stratēģija parasti ir atkarīga no jūsu ieguldījumu pieredzes un ieguldījumu perioda.

Bonusi un akcijas

Interesanta platformas funkcija ir vairāki pieejamie bonusi dažādu uzdevumu veikšanai un kriptovalūtas likmes. Tas viss ļaus jums gūt papildu peļņu, izmantojot platformu.

KuCoin (KCS)

KuCoin monēta (KCS) ir kriptovalūta, kas ir pieejama tikai KuCoin biržā. KuCoin ir ERC-20 tokens, kas darbojas Ethereum tīklā, un lielākā daļa Ethereum maku atbalsta to. KCS ir izrādījies labs ieguldījums, reizinot tā vērtību 20 reizes kopš monētas izlaišanas. KCS īpašums sniedz arī dažas KuCoin maiņas priekšrocības.

KuCoin Details

Izņemšanas limiti:
Valūtas:
Ierīces:
4.5 rating