Kraken
4.5

Kraken

Saņemiet staking balvas par vairāk nekā 100 kriptovalūtām
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
Kraken
Plusi
  • Zemas non-instant pirkšanas komisija
  • Uzlabota platforma profesionāliem tirgotājiem
  • Viegli atverams konts
  • Pieejamo kriptovalūtu skaits
  • Pieejama maržas un fjūčeru tirdzniecība
  • Staking bonusi
  • Pieejamās apmācības
Mīnusi
  • Augsta tūlītējas pirkšanas komisija
  • Izņemšanas komisija un augsti minimumi
  • Nenodrošina kripto maku

Kraken birža tika dibināta 2011. gadā Sanfrancisko, Kalifornijā (ASV). Kopš 2011. gada Kraken ir spējusi piesaistīt vairāk nekā 7 miljonu klientu un šobrīd platforma ir pieejama vairāk nekā 190 pasaules valstīs. Tas viss padara Kraken par vienu no vadošajām kriptovalūtu biržām.

Kraken piedāvā saviem klientiem vairāk nekā 80 kriptovalūtas, kas veido gandrīz 1 miljardu tirdzniecības apjomu dienā un vairāk nekā 560 miljardus tirdzniecības apjomu pagājušajā gadā. Platformas tirdzniecības apjoms pēdējā gada laikā pieauga par 300%, kas ietekme to klientu uzticību.

Platforma ir slavena ar savu augsto kriptovalūtas likviditāti, kas ir liela ikdienas tirdzniecības apjoma rezultāts.

Komisija

Platformā ir pieejami 2 kontu veidi: Regulārais un Kraken Pro. Regulārā konta maksa ir nedaudz augstāka, taču ir diezgan vienkārši izveidot Kraken Pro kontu ar vienu no zemākajām komisijas maksām nozarē. Kraken Pro pašam ir 9 maksas līmeņi atkarībā no jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoma. Jūs varat sasniegt pat 0,00%/0,10% sūtītāja/saņēmēja komisijas maksu.

Staking

Ja esat noguris no treidinga un vienkārši vēlaties droši turēt savu kriptovalūtu un nopelnīt komisijas naudu par stakingu, Kraken ir ideāla vieta jūsu aktīviem. Kraken piedāvā saviem klientiem staking iespējas ar dažādiem komisijas līmeņiem atkarībā no kriptovalūtas, kuru vēlaties turēt. Staking ir pieejams arī FIAT valūtām, kas aizstāj parastos ieguldījumus jūsu bankā.

Maržinālā tirdzniecība

Pieredzējuši tirgotāji izbaudīs Kraken pieejamās maržinālās tirdzniecības iespējas. Klientiem tiek piedāvāts līdz pat 5x kredītplecs un augstas peļņas robežas līdz 500 000 USD. Jaudīga API ir pieejama arī pieredzējušiem lietotājiem, lai izveidotu savus tirdzniecības robotus vai citus tirgus analīzes rīkus.

Apmācības

Kraken vietnē ir pieejams milzīgs daudzums kriptovalūtas ceļvežu un apmācību kriptovalūtu tirdzniecības iesācējiem. Tiem, kam patīk mācīties video vai audio formātā, Kraken ir sagatavojis dažas podkastus un video apmācības.

OTC Desk

Kraken ir paplašinājis individuālo klientu apkalpošanu, kas pieejams klientiem, kas veic lielus pasūtījumus. Kā OTC klients jūs saņemsiet arī lielāku likviditāti un pārskatus no pieredzējušiem darbiniekiem.

Komisija (sūtītājs/saņēmējs)
0.16%/0.26%
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
5.0
Uzticība
5.0
Kriptovalūtu skaits
4.0
Komisija
4.0
Klientu atbalsts
4.5 Kopējais reitings
New Exchanges
4.8 rating
Nopelniet līdz 5% APY un izbaudiet zemas komisijas maksas
4.8 rating
Saņemiet referāļu bonusus un kriptovalūtas atmaksas. Līdz 16% WXT jūsu kontā gadā.
5.0 rating
Pelniet līdz pat 8,05% APY par saviem kriptovalūtu aktīviem un saņemiet bonusu par reģistrāciju un uzaicinājumu.
4.5 rating
5 USDT par reģistrāciju KuCoin
3.8 rating
Pērciet Bitcoin ar 0% komisijas maksu