NiceHash
3.0

NiceHash

tirgo gan kriptovalūtu, gan hashpower
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
NiceHash
Plusi
  • Vienkāršs interfeiss iesācējiem
  • Daudzas depozīta metodes iespējas
  • Spēcīga drošība
  • API botu tirdzniecībai
  • Perfekts interfeiss profesionāliem tirgotājiem
Mīnusi
  • Jaunums tirgū
  • Pieejamo kriptovalūtu skaits
  • Komisija varētu būt zemāka

NiceHash 2014. gadā dibināja divi Slovēnijas universitātes studenti Marko Kobals un Matjažs Škorjancs Slovēnijā. Šobrīd uzņēmumam ir vairāk nekā 2,5 miljoni klientu un tas darbojas 130 valstīs visā pasaulē. Uzņēmums galvenokārt ir pazīstams kā kriptovalūtas mining brokeris, taču viņi ir izstrādājuši NiceHash Exchange platformu, kas ļauj klientiem apmainīties ar kriptovalūtām.

Apmaiņai ir pieejamas vairāk nekā 30 kriptovalūtas, kā arī vairāk nekā 50 tirdzniecības pāri.

Iemaksas un izņemšanas iespējas

NiceHash biržas lielā priekšrocība ir daudz pieejamo iemaksas/izņemšanas metožu. Jūs varat izņemt savu kriptovalūtu gan FIAT kontā, gan kriptovalūtu makos. Ir pieejamas vairāk nekā 50 kriptovalūtu iemaksas/izņemšanas metodes, un pat ir iespējams bez maksas izņemt savu BTC, ja izveidojat tiešu savienojumu ar NiceHash Lightning Network mezglu. Tas pats attiecas uz depozīta metodēm.

Komisija

Izmantojot NiceHash biržu, komisija tiek aprēķināta atbilstoši jūsu tirdzniecības līmenim. Būtībā vairāk jūs tirgojat – mazāk komisijas maksu maksājat par apmaiņu. Platformā ir pieejami 10 maksas līmeņi, un interesantākais fakts ir tas, ka tirdzniecības līmenis tiek aprēķināts pēc konta apgrozījuma, savukārt konkurenti parasti aprēķina tirdzniecības līmeni, pamatojoties uz apgrozījumu ierobežotā laika posmā (parasti 3 mēneši).

Komisijas maksa starp kriptovalūtu un FIAT parasti ir aptuveni 1,45%. Platforma arī iekasē papildu administratīvās izmaksas par dažādām darbībām, taču šīs darbības parasti ietver konta atgūšanu, nepareizu depozīta adresi utt., tāpēc, iespējams, tas nekad nenotiks.

Hash Power pirkšana

Vēl viens NiceHash tirdzniecības veids ir hash skaitļošanas jaudas pirkšana un ieguvums no komisijas maksas, kas nopelnīta par mainingu. Ir iespējams arī pārdot hash jaudu, savienojot savu fermu ar NiceHash mining pool. API ir pieejams tirdzniecības procesa automatizēšanai.

Komisija (sūtītājs/saņēmējs)
0.50%/0.50%
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
4.0
Uzticība
2.0
Kriptovalūtu skaits
2.0
Komisija
4.0
Klientu atbalsts
3.0 Kopējais reitings