Luno
4.3

Luno

15 EUR par reģistrāciju Luno aplikacijā
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
Luno
Plusi
  • Zemas komisijas
  • Iesācējiem draudzīgs interfeiss
  • Vienkāršs konvertēšanas un pārsūtīšanas process
  • Uzņēmējdarbībai draudzīgs
  • Klientu atbalsts
  • Spēcīga drošība
  • Staking bonusi
Mīnusi
  • Pieejamas tikai 6 kriptovalūtas
  • Apmācību trūkums
  • Nav maržas vai sviras tirdzniecības

Luno ir Apvienotajā Karalistē bāzēts uzņēmums, kas tika dibināts 2013. gadā Londonā. Uzņēmuma galvenais mērķis ir paātrināt inovatīvu finanšu pakalpojumu attīstību. Šobrīd Luno ir 8 miljoni klientu visā pasaulē, un tas ir pārstāvēts 40 valstīs. Lietotāju skaits katru gadu pieaug par 300%.

Luno biržā ir pieejamas 6 kriptovalūtas, kas padara to populāru amatieru lietotāju vidū, kuri meklē ilgtermiņa kriptovalūtas ieguldījumus stabilās monētās.

Drošība

Luno piedāvā nozarē vadošo kriptovalūtas aizsardzību. Viņiem izdevās to panākt, uzglabājot 95% kriptovalūtu “dziļi iesaldētos” vairāku parakstu makos, kas izmanto daudzslāņu šifrēšanu.

Komisija

Svarīgākās Luno priekšrocības ir ārkārtīgi zemas komisijas maksas par kriptovalūtu nosūtīšanu un konvertēšanu. Turklāt, ja arī jūsu draugam vai ģimenes loceklim jau ir Luno konts, darījumi starp jūsu maciņiem būs pilnīgi bez maksas. Ir pieejamas arī vairākas izņemšanas metodes, tāpēc jūs vienmēr varēsiet ātri izņemt savus līdzekļus.

Grafiks

Vēl viena viegli lietojama funkcija, kas pieejama Luno applikacijā, ir kriptovalūtu iegāde pēc grafika. Tas nozīmē, ka klientam nekad nebūs jāgaida konkrēta kriptovalūtas cena. Viss, kas jums nepieciešams, ir tikai iestatīt cenu grafikam, un Luno paveiks darbu jūsu vietā, kad būs izpildīts cenas nosacījums.

Luno API

Luno nodrošina savu API, kas lietotājiem ļauj programmatiski pārvaldīt savus kontus. Ir iespējams arī veikt darījumus un iegūt tirgus datus no API.

Luno Business

Luno Business konts piedāvā papildu funkcionalitāti biznesa kontiem. Jūs varēsiet izpētīt lielo rīku bibliotēku un tehnisko analīzi, lai palīdzētu pieņemt pareizus lēmumus. Kā biznesa klients jūs gūsit labumu arī no palielinātiem ikmēneša ieguldījumu un izmaksu limitiem.

Luno Discover

Luno Discover ir portāls, kas saviem klientiem sniedz kriptovalūtu tirgus ziņas, ieskatus un pamatzināšanas visā kriptogrāfijas pasaulē.

Luno Details

Izņemšanas metodes
Izņemšanas limiti
Valodas
Valūtas
Ierīces
Komisijas (sūtītājs/saņēmējs)
0%/0.10%
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
5.0
Uzticība
2.0
Kriptovalūtu skaits
5.0
Komisija
5.0
Klientu atbalsts
4.3 Kopējais reitings