eToro
4.5/5

eToro

Izbaudiet tirdzniecību gan ar kriptovalūtiem, gan ar citiem aktīviem
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
eToro
Plusi
  • Iesācējiem draudzīgs interfeiss
  • Viegli atverams konts
  • Ir pieejami aktīvi, kas nav saistīti ar kripto
  • Augsts drošības līmenis
  • Ir pieejams copy trading
Mīnusi
  • Komisija ir augstāka par vidējo
  • Klientu atbalsts ir jāuzlabo
  • Pieejamo kriptovalūtu skaits

eToro ir Izraēlā bāzēts uzņēmums, kas dibināts 2007. gadā Telavivā. eToro piedāvā gan applikaciju, gan web interfeisu. Pašlaik eToro ir vairāk nekā 25 miljoni klientu 140 valstīs. Platformā ir pieejamas vairāk nekā 20 kriptovalūtas, kā arī milzīgs skaits aktīvu, kas nav kriptovalūtas.

eToro komisijas maksas ir augstākas nekā vidēji, taču šo platformu klienti ir iecienījuši, jo tā ir iesācējiem draudzīga un viegli lietojama. Uzņēmums katru dienu ģenerē 4 miljardus tirdzniecības apjomu, kas padara to uzticamu miljoniem lietotāju visā pasaulē. eToro regulē FCA un CySec.

CopyPortfolios

CopyPortfolio funkcija ļauj klientiem kopēt dažādu lietotāju stratēģijas. Kopēšanai ir pieejams daudz portfeļu, daži no tiem ir šifrēti, nešifrēti vai jaukti. Vēl viens interesants fakts par šo funkciju ir tas, ka daži portfeļi izmanto AI un mašīnmācīšanos, kas būs piemērota lietotājiem, kuri gandrīz neuzņemas risku vai ir pakļauti spontāniem lēmumiem.

Demo account

Vēl viena lieliska funkcija, kas ir pieejama visiem lietotājiem ir demo konts. Tas lieliski iederēsies tirdzniecības iesācējiem. Demo konts ļaus klientam tirgoties bez riska, pārbaudīt savas zināšanas un tirgus izjūtu. Jums tiks ieskaitīti 100 000 virtuālie USD, kurus varēsiet tirgot reāllaika tirgū.

eToro Money

eToro Money ir parasts bankas konts, kas ir tieši saistīts ar jūsu tirdzniecības kontu. Tas nozīmē, ka, ja jums pieder tāds, jūs varēsiet nekavējoties iemaksāt un izņemt savus līdzekļus. eToro Money komplektācijā ietilpst VISA debetkarte, kas ļauj tērēt savus līdzekļus jebkurā laikā un vietā visā pasaulē ar ļoti konkurētspējīgiem valūtas maiņas kursiem. Karte ir pilnīgi bez maksas, un tai nav jāmaksā ikmēneša maksa.

Komisija (sūtītājs/saņēmējs)
0.50%/0.50%
Reģistrācija
T&Cs Apply
Tikai jauni klienti
4.0
Uzticība
4.0
Kriptovalūtu skaits
5.0
Komisija
5.0
Klientu atbalsts
4.5 Kopējais reitings