Binance
Plusi
  • Zemas P2P komisijas
  • Zemas darījumu komisijas
  • Augsts drošības līmenis
  • Pieejami vairāki maku veidi
  • VISA karte ir pieejama
Mīnusi
  • Iesācējiem interfeiss var būt sarežģīts
  • Iesācējiem izņemšanas process var būt sarežģīts

Binance šobrīd ir lielākā kriptovalūtu birža pasaulē, ņemot vērā ikdienas kriptovalūtu tirdzniecības apjomu. Tas tika dibināts 2017. gadā un ir reģistrēts Kaimanu salās un ir pieejams vairāk nekā 180 valstīs visā pasaulē.

Binance ir daudzplatformu kriptovalūtu birža, kas glabā vairāk nekā 25 miljonu klientu aktīvus un ļauj saviem klientiem tirgoties ar vairāk nekā 500 kriptovalūtām. Platforma nodrošina ikdienas tirdzniecības apjomu 80 miljardu ASV dolāru apmērā un gada tirdzniecības apjomu 8 triljonu ASV dolāru apmērā.

Binance monēta

Binance Coin (BNB) ir kriptovalūta, kas ir pieejama tikai Binance platformā un ir TOP5 monēta no tirgus kapitalizācijas viedokļa. BNB izmanto lai maksātu komisijas Binance kriptovalūtu biržā. Biržā samaksātās komisijas izmantojot BNB saņem atlaidi.

Darījumu veidi

Binance ir slavena ar saviem klientiem pieejamo darījumu veidu skaitu. Šie veidi ietver: pirkt, pārdot, tirgot, noguldīt, izņemt; apstāšanās rīkojums; limita pasūtījums; marža, opciju un nākotnes līgumu tirdzniecība. Programmatūras izstrādātājiem ir pieejams arī API, kas atvieglo tirdzniecības botu izstrādi.

Binance Akadēmija

Binance klienti parasti apgalvo, ka platforma ir sarežģīta saskarne iesācējiem. Galvenais iemesls tam ir darījumu veidu skaits un kopējā pieejamā funkcionalitāte. Tomēr Binance ir sava akadēmijas lapa, lai atvieglotu un ātru iestāšanos. Ir pieejami arī kriptovalūtas izglītojoši raksti.

P2P trading

Peer-to-peer birža (jeb P2P apmaiņa) ir tirgus, kurā cilvēki var tirgoties kriptovalūtu tiešā veidā viens ar otru uz saviem noteikumiem praktiski jebkurā valstī. Šī opcija ļauj Binance klientam ietaupīt naudu no komisijas maksas, jo darījums notiks bez starpnieka.

Binance karte

Izmantojot Binance karti, jūs varat tērēt savas iecienītākās kriptovalūtas pie vairāk nekā 60 miljoniem tirgotāju visā pasaulē. Karte ir pilnīgi bez maksas, un jūs saņemsiet līdz pat 8% naudas atmaksu par visiem piemērotajiem pirkumiem, kas veikti ar to.

User rewards

Binance bieži rīko dāvanas un izaicinājumus, lai palielinātu lietotāju līdzdalību savā platformā. Binance piedāvā arī kriptovalūtas air-dropus, kas paredzētas valūtām, kuras drīzumā tiks iekļautas viņu platformā.

4.5 rating